Räägime kõigepealt aktuaalsest probleemist!

Praeguses koroonaviiruse olukorras on ilmunud palju infotmaskide ja muude viirusevastaste kaitsevahendite kaitseomaduste kohta. Oleme uurinud palju teavet ja tegime lõpliku järelduse – peaaegu ükski mask ei kaitse meid viiruseeest täielikult! Maski kandja ei ole kaitstud, kuid ta kaitseb kindlasti teisi!

Loogika on lihtne – võime olla viirusekandjad, haigustkahtlustamata kui ei ole esinenud sümptomeid. Nii võimeohtu seada sõprade, sugulaste  või kolleegide tervise. Tegemist on globaalse probleemiga ja puudutab meid kõiki. Kui haiguste arv kasvab, oleme sunnitud eriolukorras jäämakoju ning selle tõttu halveneb majanduslik olukord veelgi. Selle vältimiseks on maskide kandmine avalikes kohtades hädavajalik! Maskid aitavad takistada viiruse edasist levikut. Te ei pea neid kandma ööpäevaringselt, ainult kokkupuutelteiste inimestega, eriti kohtades, kus on suured rahvahulgad. Vähemalt seni, kuni ilmub vaktsiin või kuni viirus hävib.

Millist maski valida ja mis hinnaga? – see on igaühe soovi jamaitse järgi. Meie võimuses on pakkuda teile valiku võimalusi. Siit leiate erinevate hinnakategooriate, värvide ja stiilidega maske. Valige mask vastavalt omamaitsele ja võimalustele, kaitske ennast ja teisi!

Miks pigem valida paar korduvkasutatavat maski, kui kümneid ühekordselt kasutatavaid?

Korduvkasutatava maski ostmiseks on palju põhjuseid:

– Võimalus kaitsta ennast ja teisi;

– Stiilne kokkuhoid. Kuigi korduvkasutatava maski hind on võrdne mitme ühekordselt kasutatava maski hinnaga, siis kokkuvõttes säästate te siiski loodust ja raha kuna korduvkasutatavad maskid on kergesti hooldatavad jakestavad kaua;

– Võimalus rõhutada oma individuaalsust (vali mask vastavalt riietusele);

– Võimalus toetada kohalikku tootjat (suurem osa ühekordselt kasutatavatest maskidest on pärit välismaalt, kuid enamik korduvkasutatavaid maske on valmistatud kohalike disaineriteja tootjate poolt);

-Võimalus hoida loodust ja keskkonda;

Categories: KASULIK INFO