TELLIMUSE TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE

1. Kliendil on õigus tellimusest põhjust avaldamata 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud Toode/Tooted ümber vahetada või tagastada. Nimetatud 14 päevane tähtaeg algab alates hetkest, mil Klient Tellimuse kätte saab.

2. Toodete tagastamiseks/vahetamiseks tuleb Müüjale esitada e-mailile info@upup.ee taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavalduses tuleb kirja panna järgmine info:

  • Kliendi ees- ja perekonnanimi
  • Toote nimi
  • Tellimuse number + ostutšekki scan/photo
  • Tagastamise/ümbervahetamise põhjus.
  • Kviitungi koopia (foto) postkontorist või muust laevandusettevõttest, mis tõendab, et olete kauba meile tagasi saatnud. (tagasisaatmise aadress on: Narva mnt 16-30, 10124 Tallinn, EE)
  • Tagastatud või vahetatud kaup peab olema originaalpakendis, siltidega.
  • Kontakttelefoni number.

NB! UPUP SERVICE OÜ ei vastuta pakendite eest, mis oli saadetud valesti esitatud aadressile või kaduma läinud.

3. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. Kauplejal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni tarbija on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

4. Ümbervahetatav või tagastatav Toode ei või olla kahjustunud või kandmisjälgedega, Toode peab olema originaalpakendis ja Toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

5. Tagastada ei saa aluspesu ja kaitsvat näomaski. Näomask on hügieenivahend ja seda ei saa ka vahetada. Muud allahindlusega toodet ka ei tagastata ega vahetata.

6. Klient on kohustatud avama Toote pakendi alati ettevaatlikult, seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, ei ole Toote tagastamine originaalpakendis nõutav.

7. Lepingust taganemise korral tagastame teile makstud summad, sh. toote teile kättetoimetamise kulud 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse saamisest ja pärast tagastatud toote saabumist müüjale. Tagasisaatmise või vahetamisega seotud kulusid müüja ei kata.

8. Ümbervahetamise korral saadab E-pood Kliendile uue Toote vahetult peale ümbervahetamisele kuuluva Toote kättesaamist.

9. Toote saab ümber vahetada üksnes sama toote teise suuruse vastu.

10. Tellimuse tagastamise korral tagastab Müüja Kliendile kogu lepingu alusel saadud summa, sealhulgas Kliendi tasutud tellimuse kättetoimetamiskulu. Juhul, kui tellimus tagastatakse osaliselt ja tellimusele on lisandunud kättetoimetamiskulu, võib Müüja tagastada kättetoimetamiskulu proportsionaalselt tagastatud toodete arvuga.

13.Tagasimakse laekub Kliendi pangakontole 14 päeva jooksul. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tagastatava tellimuse eest tasus.

14. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.