UPUP WEAR tootmisprotsessist.

Täna võime uhkusega tunnistada, et toodame oma tooted ise, siin Eestis. Kõiki projekte arendavad pikaajaliste kogemustega professionaalid.

Kõik algab ideest. Edasi paneb spetsialistidest koosnev meeskond paika toote detailid. Valmivad esimesed visandid (mustrid) ja tootemudelid, mida ise katsetame ning vajadusel parandame.

Meie eesmärk on valmistada kvaliteetseid, praktilisi, huvitavaid ja kaasaegseid tooteid. Nende loomiseks kasutame ainult usaldusväärseid tööriistu. Professionaalsed õmblusseadmed annavad meile võimaluse töötada väga erinevate kangastega. Iga õmblus ja serv nõuab hoolikat tähelepanu. Defektid on viidud miinimumini tänu sellele, et me valmistame iga elemendi käsitsi ja kontrollime korduvalt. Kõik meie tootmises kasutatud materjalid ostame Euroopa sertifitseeritud tarnijatelt. Enne toote leti peale ilmumist teeme mitmeid katseid. Me testime, kuidas reageerib toode higi, määrdumise, pesemise, kuivatamise ja triikimisega. Võime julgelt öelda, et enne mudeli tootmisesse jõudmist oleme veendunud selle kvaliteedis ja usaldusväärsuses!

Categories: KASULIK INFO