UPUP WEAR on midagi enamat kui lihtsalt rõivabränd.

Kaasaegses maailmas pakutakse meile igal sammul midagi osta. Tekstiilitoodete valdkonnas on nii palju erinevaid tootjaid ja kaubamärke, et valikut on raske teha. Tekib küsimus – milliste kriteeriumide alusel peaks tarbija valiku tegema? Et Teil oleks lihtsam valikut teha, jagame Teiega oma visiooni ja oma brändi ideoloogiat.

UPUP WEAR sõnum ja ideoloogia.

UPUP WEAR ei ole lihtsalt järjekordne kaubamärk. Oma toodete loomisse panustame kogu oma hinge. Enne valmistoote loomist analüüsime hoolikalt kõikide meeskonnaliikmete ideesid. Me ei soovi pakkuda teile lihtsakoelisi, ebapraktilisi lahendusi. Soovime, et tunneksite meie loomingusse panustatud energiat, sest suurema osa tooteid teeme käsitsi, hoolikalt välja töötades kõik voldid ja õmblused.

UPUP WEAR ei ole tavaline rõiva- ja aksessuaaribränd. UPUP on meeskond, mis ühendab loomingulises töös ainulaadseid ja andekaid spetsialiste. Väärtustame kõiki oma partnereid ja kliente. Kõik, kes on vähemalt korra meiega kokku puutunud ja tunnevad meie tooteid, teavad – me oleme teile tänulikud meie toodete valimise eest!

Täname usalduse eest ja welcome to UPUP WEAR family!

Miks valida just UPUP WEAR?

Turul on väga palju erinevaid kaubamärke ja tooteid ning võib tekkida küsimus – miks valida just UPUP WEAR? Siin on välja toodud mõned põhjused:

– Pakume teile ainult meie loodud kvaliteetseid kaupu, mida oleme isiklikult testinud ja mille kvaliteedis oleme veendunud.

– UPUP WEAR tooted on tõeliselt stiilne lahendus. Meie pakutavaid mudeleid ja kujundusi analüüsivad oma ala spetsialistid, arvestades viimaseid trende.

– Pakume korduvkasutatavaid lahendusi. Mõnikord peate maski vahetama mitu korda päevas ja kokkuvõttes on ühekordsete maskide kasutamine kulukam ning neid ei pruugi poest alati saada olla. 2–3 korduvkasutatava maski kasutamine võib selle probleemi lahendada. Pange need lihtsalt kodus taskusse või kotti.

– Tootevalik. Mõtleme iga klienditüübi peale, võttes arvesse nende iseloomu ja elustiili ning pakkuda laia tootevalikut. Meie eesmärk on aidata leida midagi huvitavat ja isikupärast kõigile, kes tahavad meist osa saada.

– Nahale meeldiv ja multifunktsionaalne materjal. Kõik, kes on vähemalt korra meie tooteid proovinud, kinnitavad, et tooted on naha vastu meeldivad. Lisaks sellele peab õrn ning pehme softshell vastu iga ilmaga, s.h. tugev tuul või vihm. Materjalid, mida me kasutame, hingavad hästi ja neil on hüpoallergeensed omadused.

– Kiire tarne kogu Eestis 3-5 tööpäeva jooksul. Pärast meie toodete tellimist ei pea te ootama mitu nädalat või mõnel juhul isegi kuud. Teeme koostööd usaldusväärsete logistikaettevõtetega, kes tagavad kohaletoimetamise õigel ajal.

– Toetage kohalikku tootjat ja noort brändi. Noh, miks mitte, eks? Me püüame kõvasti ja soovime rõõmustada Teid ainult parimaga.

– Tundke, et olete osa meie meeskonnast! Nagu oleme korduvalt öelnud, et iga meie partner ja klient on osa meie loomingulisest perekonnast. Väärtustame kõiki!

Categories: KASULIK INFO